AnaCadde.com, tecrübeli ve bilgili çalışan kadrosu ile birlikte 2021 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

AnaCadde olarak E-ticaret hizmetlerimizde müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi ilke edindik.
Bu çerçevede müşteri memnuniyeti için her türlü desteği sunmaktayız.

Vizyonumuz

AnaCadde, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için onların isteklerini tam olarak anlamaya çalışır. Bize göre kaliteli hizmet müşteriye her an en iyi şekilde verilmelidir.

Daima en modern teknolojileri kullanarak kaliteyi her şeyin üstünde tutan AnaCadde.com için ekonomik olmak da büyük önem taşır. İş verimliliğini arttırarak, düşük maliyetli ürün arzı sağlarız. Bu sayede müşterilerimiz uygun fiyatlı ürünlerle mutlu bir internet alışverişi deneyimi yaşarlar.

AnaCadde.com her türde ürünü satmak isteyen tüm mağaza ve satıcılar bizim için değerlidir. Aynı şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılan her faaliyet büyük bir özveri ile yapılır. Bu yüzden satış sonrasında da destek vermeye devam ederiz

Her işinde topluma, çevreye ve insanlığa yararlı olmayı kendine hedef edinen AnaCadde.com, ülke ekonomisine ve istihdama katkıda bulunmayı kendisine görev edinmiştir.

Misyonumuz

Müşteri ve Satıcı isteklerini kaliteden ödün vermeden karşılayarak, e-ticareti eğlenceli bir mecraya dönüştürmede sektöründe öncü ve lider kuruluş olmak.

Ev